![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/unnamed.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/unnamed.jpg)
Шановна Раїсо Анатоліївно!
Прийміть щиросердечні вітання з 55-річчям від дня народження!
Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
З найщирішими побажаннями,
колектив Литовезької сільської ради та
сільський голова ОЛЕНА КАСЯНЧУК