![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/unnamed-1.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/unnamed-1.jpg)
27 квітня святкує свій День народження чудова людина, начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування, архітектури, соціально-економічного розвитку та інвестицій Кирпичов Богдан Євгенович.
Прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня народження. Бажаємо нехай життєвий досвід і Ваші таланти стануть надійним орієнтиром на шляху до справжнього успіху і процвітання. Нехай натхнення стане вірним супутником у всіх Ваших починаннях, а удача освітлює Ваш життєвий шлях.
З повагою,
сільський голова Олена Касянчук та колектив Литовезької сільської ради