![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/cac324fb22a1e624fee98e373ab1372e.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/cac324fb22a1e624fee98e373ab1372e.jpg)
Шановний Олександре Дмитровичу!
Від імені колективу Литовезької сільської ради щиро вітаємо Вас з 60-річним ювілеєм!
Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями та повною гамою добрих відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові й нові враження від привітних зустрічей, подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості, добробуту і сімейного затишку, натхнення в щоденній праці! Хай поруч будуть вірні друзі й однодумці!