![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187647822_852328195359555_5354447178269363833_n-2.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187647822_852328195359555_5354447178269363833_n-2.jpg)
Учні старших класів КЗ Заболотцівський ліцей разом із Романюком Іваном Володимировичем, заступником директора з виховної роботи 14-16 травня поблизу с. Череваха, взяли участь у ![?♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/1f6b4_200d_2640.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tab/1/16/1f3c3_200d_2642.png)
Чемпіонаті Волинської області серед юнаків зі спортивного туризму (пішохідний, водний, велосипедний), присвячений пам’яті Героя України Андрія Снітка.
![?♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/1f6b4_200d_2640.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tab/1/16/1f3c3_200d_2642.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f6a3_200d_2642.png)
150 учасників з 16 міст та ОТГ області три дні змагалися на різних дистанціях.
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tab/1/16/1f3c3_200d_2642.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f6a3_200d_2642.png)
![?♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/1f6b4_200d_2640.png)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187583692_852328225359552_2652471300188767796_n-300x200.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187808627_852328148692893_4319328566001776688_n-300x200.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/188108616_852328262026215_8525876305324306080_n-300x199.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/188185635_852328312026210_2324460473199783184_n-300x200.jpg)