![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/199597906_870296150229426_837739362605838676_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/199597906_870296150229426_837739362605838676_n.jpg)
Шановні жителі Литовезької громади!
Вітаю вас із благословенним святом – Днем Святої Трійці.
Наш мудрий народ з давніх-давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності.Сьогодні ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, які надають наснагу жити, творити, перемагати.
Нехай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Здоров’я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі — єдності, миру і розквіту!
З повагою, сільський голова, Олена Касянчук