![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-30-778-1024x576.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-30-778-1024x576.jpg)
У селі Литовеж протягом трьох днів функціонує християнський дитячий табір “SPORTS CITY”, де діти від 5 до 15 років мають можливість грати різноманітні ігри, робити поробки власними руками, стрибати на батуті, слухати цікаві історії про Бога та співати пісні. Діти дуже задоволені!
Християнський табір – це не лише гарний відпочинок, веселе та цікаве проведення часу у колі своїх нових та старих друзів, це можливість дізнатись багато нового та цікавого, а найголовніше – подружитися із Богом!
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-27-233-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-40-019-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-41-673-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-28-755-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-34-255-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-32-085-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-37-247-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yzobrazhenye_viber_2021-07-29_10-35-37-862-300x169.jpg)