Саме за таким принципом діють наші БЛАГОДІЙНИКИ: ТзОВ “Адама”, ТзОВ “П’ятидні”, ДП “Агрофірма Луга-Нова” ПП “Універсам”,ФГ Агростиль”, ФГ “Соснина-М”,ФГ “Агроінвест – Топилище”,одноосібники – Захаркевич Андрій, Дем’янчук Мирослав, Твардовський Михайло.
Ми щиро вдячні їм за новорічні подарунки та подароване дітям свято.
А також шлемо їм найтепліші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим. Зичимо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть вас до успіхів.
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211224_130225-225x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1639766558777-300x225.jpg)