Шановні жителі нашої громади, які прихистили в своїх домівках людей зі східних регіонів України, нагадую, що в будинку
культури села Литовеж
створена кімната допомоги переселенцям. І лише завдяки вашим чуйним серцям, доброті та милосердю вона щодня поповнюється і урізноманітнюється. Тому передавайте нашим гостям ,що всіх чекаємо і готові допомогти.![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Тут ви можете отримати необхідні речі: харчі, одежу, засоби гігієни, постіль, ліки – які ми отримуємо від наших товаришів з Польщі та місцевих жителів . ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/277249660_1036761680249538_5453679083906000603_n-225x300.jpg)