27 лютого завідувач та фахівці Нововолинського відділення Володимирського районного відділу ДУ «Волинського центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України» здійснили моніторингові візити в установи, ЗДО та ЗЗСО Литовезької ТГ.
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
В ЗДО с. Литовеж та Литовезькому ліцеї імені Володимира Якобчука, відповідно з вихованцями та учнями першого класу, фахівці відділення провели майстер-класи «Як правильно мити руки»
, як захистити себе від мікробів, що треба їсти, щоб бути здоровим. Окрім того, розповіли дітям про вакцинацію та роздали книжечки з розмальовками «Казка про те, як стати супергероєм».
![🤲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t70/1/16/1f932.png)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/408924107_397009816254841_271187516878816814_n-300x225.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/429664217_397009759588180_8126726096788935411_n-225x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/429772535_397009712921518_5819643445049833040_n-225x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/429658566_397009662921523_96316473232322730_n-300x225.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/429657998_397009939588162_1258429693325711676_n-225x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/429641060_397009899588166_1008657031984971266_n-300x225.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/430056154_397009856254837_392245845976407544_n-226x300.jpg)