![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/31576792_206732040104374_55497407030362112_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/31576792_206732040104374_55497407030362112_n.jpg)
Сьогодні в моді дарувати враження. Живі та синтезовані, яскраві та шокуючі. Учні початкових класів ЗОШ І-ІІІст. с. Заболотці поринули у світ віртуальної реальності, розслабилися та не стримували своїх емоцій.
Сьогодні в моді дарувати враження. Живі та синтезовані, яскраві та шокуючі. Учні початкових класів ЗОШ І-ІІІст. с. Заболотці поринули у світ віртуальної реальності, розслабилися та не стримували своїх емоцій.