![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/43027879_2205569232810420_8701359650114633728_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/43027879_2205569232810420_8701359650114633728_n.jpg)
Активна молодь вже готова навчатися та позитивно впливати на розвиток своєї громади.
Захар Ткачук поговорив з місцевими старшокласниками про те, що таке молодіжна рада, як вона працює і які ризики у її роботі існують.
Начальник відділу містобудування, архітектури соціально-економічного розвитку та інвестицій Литовезької сільської ради Віка Сливка стверджує, що має високі очікування від роботи молодіжної ради. Їй хотілось би, щоб молодь активізувалася, почала думати про своє майбутнє і як спільними зусиллями покращити життя громади.