![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/43687657_329701187579104_4887451372988923904_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/43687657_329701187579104_4887451372988923904_n.jpg)
Заходи до Дня захисника України, який відзначають щорічно 14 жовтня, відбулися в Будинку культури с. Литовеж.
Учні Литовезького ліцею покладали квіти до стели загиблого Володимира Вікторовича Якобчука та до обеліска загиблих воїнів. Вшанували полеглих за мирне майбутнє в Україні хвилиною мовчання.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Литовезький сільський голова Іван Іванчук й вручив грошові виплати учасникам АТО з с. Литовеж, с. Мовники, с. Кречів.