![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/44247102_484615088720115_51466696187183104_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/44247102_484615088720115_51466696187183104_n.jpg)
Напередодні Дня захисника України та Дня козацтва учні 6-8 класів демонстрували козацьку спритність та гарт. Команди виборювали перемогу, змагаючись у таких видах: «стрибки у мішку», «побудова захисного муру», «метання списа», «кидання колоди та каменя», «шпага», «стрільба з лука».
Усі види змагань були динамічними та напруженими. Команди – згуртовані й налаштовані на перемогу. Долю переможців визначали лічені секунди чи повторні спроби.
Потужна атмосфера підтримки зі сторони вболівальників надавала емоційності змаганням.
Вітаємо переможців!!!