![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/26805045_2046444035571190_3896314802904046105_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/26805045_2046444035571190_3896314802904046105_n.jpg)
Державна фінансова підтримка Литовезькій ОТГ у вигляді субвенції на відновлення інфраструктури у 2017 році становила 2670 тис.грн.
За кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розбудову інфраструктури та соціальних об’єктів Литовезька ОТГ реалізувала 8 проектів, які включають в себе закупівлю транспортних засобів спецпризначення та комплектуючої техніки для комунального підприємства, переобладнання котельні та розробки проектно-кошторисних документацій.
Станом на 1 січня 2018 року громадою повністю освоєно субвенцію. Кошти використовувалися виключно на капітальні видатки.
Це реальна можливість для нашої громади забезпечити вищий рівень життя мешканців.