![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/53482287_2334800593402198_3667246706019270656_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/53482287_2334800593402198_3667246706019270656_n.jpg)
В Литовезькій ОТГ створено Центр надання соціальних послуг Литовезької сільської ради (ЦНСП), який функціонує з січня 2019 року.
Директор Центру надання соціальних послуг Костецька М. та завідувач відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Пашко О. з метою впровадження й надання якісних соціальних послуг та для вирішення виробничих питань, що виникають в процесі діяльності відвідали Центр надання соціальних послуг Голобської селищної ради.