![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/54462546_2341668756048715_6325456567432904704_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/54462546_2341668756048715_6325456567432904704_n.jpg)
В гміні Мірче відбулася робоча зустріч організаторів Європейських Днів Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» 2019, які відбудуться водинадцяте.
Українську сторону представили: сільський голова Іван Іванчук, секретар ради Олена Касянчук, головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин, містобудування, архітектури, соціально-економічного розвитку та інвестицій Вікторія Сливка, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Марущак Галина Литовезької громади та голова Іваничівської РДА Лілія Кревська. Зі сторони Республіки Польща були вуйт гміни Мірче Марта Малишек з делегацією співробітників.
На зустрічі обговорили місце проведення заходу з обох боків річки Буг, дата і час початку. Офіційна частина відбудеться з польської сторони.
Фото ради гміни Мірче