![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/unnamed-2.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/unnamed-2.jpg)
Шановні депутати Литовезької сільської ради , керівники усіх установ та організацій комунальної власності! Чергова 35 сесія Литовезької сільської ради відбудеться 21.02.2020 року о 10 годині в приміщенні Литовезької с/р.
Шановні депутати Литовезької сільської ради , керівники усіх установ та організацій комунальної власності! Чергова 35 сесія Литовезької сільської ради відбудеться 21.02.2020 року о 10 годині в приміщенні Литовезької с/р.