![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/88110545_2610351429180445_6160505303298211840_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/88110545_2610351429180445_6160505303298211840_n.jpg)
19 лютого 2020 р. працівникии ЦНСП Литовезької сільської ради спільно з командиром відділення ДПРЧ 18 прапорщиком служби цивільного захисту командиром Швайковським А.В. здійснили обстеження умов проживання багатодітних сімей, сімей СЖО, одиноких та одинокопроживаючих громадян Литовезької сільської ради.
З батьками, дітьми та особами похилого віку було проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо важливості дотримання елементарних правил пожежної безпеки у побуті, безпечне користування печами та приладами опалення у помешканнях.
Дітям та батькам роздано профілактичні листівки з інструкціями щодо дій у різних небезпечних ситуаціях.