![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/93854655_1070144133353927_3511685348495196160_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/93854655_1070144133353927_3511685348495196160_n.jpg)
У рамках акції «Великодній кошик», соціальні робітники Центр надання соціальних послуг Литовезької сільської ради уже вдруге вручили пасхальні набори 42 особам похилого віку та інвалідам, які обслуговуються та перебувають на обліку у Центрі надання соціальних послуг.
Адже по справжньому святкова атмосфера може бути тільки тоді, коли всі мають можливість святкувати і розділяти радість Світлого Великодня!