![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/136420262_779431565982552_371174627064662081_o-1024x769.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/136420262_779431565982552_371174627064662081_o-1024x769.jpg)
Шановні жителі громади!
Від щирого серця вітаю Вас з Різдвом Христовим. Скільки б не було в нашому календарі свят, а народження Христа завжди буде особливим. З ним ми повязуємо наші надії та сподівання на краще життя, здійснення задумів і мрій, очікуємо дива.
Хай незгасаюче світло різдвяної зірки, світло любові, примирення стануть для Вас джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в намірах і справах.
Хай будуть багатими на справжніх друзів і бажаних гостей Ваші домівки. Нехай Божий Син щедро обдаровує Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, оберігає і захищає Україну!
Христос народився! Славімо його!