![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/53604420_2341682276047363_8848792090541293568_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/53604420_2341682276047363_8848792090541293568_n.jpg)
Народний фольклорний аматорський колектив “Калина” БК с. Заставне цими вихідними побував на святковому концерті з нагоди 20-ї річниці створення народного аматорського фольклорного колективу «Горлиця», що відбувся в Іваничівському РД «Просвіта» та взяв участь у заході “Збирайся, родочку, на колодочку” – заговини на Великий піст, який відзначили на площі перед кафедральним собором Святої Трійці у м. Луцьк.
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/53746329_2341682646047326_7005091187329597440_n.jpg)