У Волинській області продовжують працювати над безбар’єрністю у ЦНАПах. Відтак, ще сім Центрів надання адміністративних послуг у волинських громадах зможуть забезпечити кращий сервіс, зокрема для волинян із порушенням слуху.
«Докладаємо максимум зусиль для якісного розвитку мережі ЦНАП на Волині. А також розвитку безбарʼєрності і зручності отримання послуг для кожного мешканця області, що є одним із головних критеріїв Мінцифри при організації роботи адміністративних Центрів», – відзначила заступниця голови облдержадміністрації Вікторія Левчук.
Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОВА запрезентував для громад можливість налаштування на планшеті Сервіс УТОГ – систему відеозвʼязку з перекладачем жестової мови для забезпечення комунікації з особами з порушеннями слуху. Отримала їх Волинська ОВА завдяки реалізації проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.
Сьогодні гаджети передали представникам Зимнівської, Литовезької, Маневицької, Головненської, Павлівської, Заболоттівської та Люблинецької громад.
«Таке нововведення дасть можливість працівнику ЦНАПу у цих громадах ефективно комунікувати з відвідувачем, який спілкується жестовою мовою і забезпечити якісний сервіс. Завдяки спільній роботі з Мінцифрою, нашими ЦНАПами, громадами та міжнародними партнерами ми будуємо на Волині мережу державних послуг: просто, зручно та головне – людяно», – наголосила Вікторія Левчук.
Міністерство цифрової трансформації України
Волинська обласна державна адміністрація
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні
Зимнівська сільська територіальна громада
Литовезька територіальна громада
Маневицька селищна рада
Головненська Громада Головненська Громада
Павлівська територіальна громада
Люблинецька об’єднана територіальна громада
Дія.Центр