Історична довідка
Біличі у документах згадуються під такими назвами: Бєліце, Биличе, Белицьке село. У литовсько-польську добу село певний час належало князям Санґушкам, пізніше князю Михайлу Чарторийському. Також відносилося до родини Чацьких, а від них перейшло до Цєшковських. У 1650 році полки Богдана Хмельницького під проводом гетьмана йшли до Берестечка. Проходячи через Біличі, вони викопали в селі криницю, обклали її дубом. Про це говориться у переказах. На Залонщині насипали вал, зробили засідку на польську шляхту, яка повинна була іти з Сокаля на Володимир-Волинський. Місцеве населення разом із козаками певний час тримали оборону. Наприкінці 19 століття зафіксовано, що у селі було тоді 64 домів і 450 жителів.
Назва Білич утворилася від особливостей рельєфу чи угідь, або вказує на характер флори чи фауни. У селі було багато білої крейди, білих грибів та білок. Найпоширенішою версією про походження є остання. За розповідями старожилів, колись там, де зараз знаходяться сучасні Біличі, були ліси. Люди були змушені корчувати дерева для того, щоб звільнити місце для своєї садиби та лану. Виявилося, що у тих лісах жила сила-силенна білок, які й стали походжати поруч із селянами. Тому й назвали село «Белицьке», тобто «село білок», Біличі по-сучасному. До речі, і зараз, гуляючи селом, можна зустріти рудохвостих прудких красунь.
У Біличах були такі урочища (назви деяких із них збереглися у мовному вжитку селян і донині): В селі, За річкою, Підгайці, Старе, Корчунок, Червінка, Трохимівка. Ті, що були в полях називалися так: Загуменки, Під Заболотцями, Курилівщина, Кутива, Краків, Вирубанка, Сіножати, Клопіт, Корчунок, Рідне, Городок, Залонщина, Озеро-Човниська, Пастувні, Синидуби, Рудка. Біля села знаходяться такі ліси: Курилівщина, Зарука, Загайниця.