![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_5199-1024x768.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_5199-1024x768.jpg)
В Будинку культури с. Литовеж відбулося представлення художньої самодіяльності закладів освіти Литовезької громади. Учні та педагоги шкіл представили виставку малюнків та виробів декоративно-ужиткового мистецтва.
Присутні могли насолодитися народними й естрадними танцями, та як народними, так і популярними сучасними піснями. Різноманіття концертної програми не могли лишити байдужим жодного глядача.
Усі артисти, які порадували своїми виступами та їхні художні керівники були відзначені грамотами.
Участь у таких заходах допомагає дітям знайти взаєморозуміння, дружбу, популяризувати національні культурні традиції, підвищити національно-патріотичний дух та обмінюватися творчим досвідом.