![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/32104875_2014791118840418_8068314039421239296_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/32104875_2014791118840418_8068314039421239296_n.jpg)
8-ого травня 2018 року відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті та примирення й 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У с. Литовеж біля пам’ятника воїнам-односельчанам, які загинули на фронтах Другої світової війни, відбулася панахида, урочистий мітинг та покладання квітів. Секретар ради Литовезької громади Олена Касянчук звернулася до присутніх з вітальними словами. Шалапай Іван Сидорович ветеран Другої світової війни також побажав всім присутнім мирного неба і щоб діти не “бачили війни”!
До вшанування своїми виступами долучилися учні Литовезької школи, народний аматорський колектив “Чиста Криниця” та жителі села Литовеж.