27 листопада 2023 року відбулася ознайомча поїздка представників Литовезька територіальна громада до Зимнівська сільська територіальна громада з питань соціального захисту населення.
Дякуємо голові громади В’ячеславу Католику, начальнику відділу соціального захисту населення Зимнівської ОТГ Вірі Мудрик,начальнику служби у справах дітей Гулюк Світлані за змістовну зустріч,цінні поради та ознайомлення з роботою територіального центру соціального обслуговування у селі Льотниче та притулку для безпечного проживання постраждалих від домашнього насилля.
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/405800708_725115272980192_2684283294752021090_n-300x225.jpg)