![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/Pensijnyj-fond-Ukrayiny-768x480.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/Pensijnyj-fond-Ukrayiny-768x480.jpg)
Кожної третьої середи місяця з 10.00 до 13.00 год. у ЦНАПі Литовезької сільської ради буде проводити прийом громадян начальник відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Франчук Олена Петрівна.
Для отримання консультацій, довідок, довідкових інформацій та ін. послуг з пенсійного забезпечення.