![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/yzobrazhenye_viber_2021-04-29_12-314-40-1-1024x829.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/yzobrazhenye_viber_2021-04-29_12-314-40-1-1024x829.jpg)
Цими днями 42 одиноких людей, інвалідів похилого віку, яких обслуговують соціальні робітники Центру надання соціальних послуг Литовезької сільської ради, отримали у подарунок до Великодня продуктові набори, в рамках акції “Великодній кошик”, придбані за кошти місцевого бюджету.
Адже по справжньому святкова атмосфера може бути тільки тоді, коли всі мають можливість святкувати і розділяти радість Світлого Великодня!