![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/40668747_2237003646515227_7249552337746788352_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/40668747_2237003646515227_7249552337746788352_n.jpg)
Школи Литовезької громади беруть участь у пілотному режимі навчання за новими правилами. Згідно з новим Стандартом початкової освіти НУШ (Нова Українська Школа) – це школа, до якої приємно ходити учням.
Школи Литовезької громади беруть участь у пілотному режимі навчання за новими правилами. Згідно з новим Стандартом початкової освіти НУШ (Нова Українська Школа) – це школа, до якої приємно ходити учням.