![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/149316531_2912127065669545_5459460332480204455_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/149316531_2912127065669545_5459460332480204455_n.jpg)
ОГОЛОШЕННЯ! ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРАЦІВНИКОМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Кожної третьої середи місяця з 10.00 до 13.00 год. у ЦНАПі Литовезької сільської ради буде проводити прийом громадян начальник відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Франчук Олена Петрівна.
Для отримання консультацій, довідок, довідкових інформацій та ін. послуг з пенсійного забезпечення.