![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/201117410_869862836939424_8306493966933690421_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/201117410_869862836939424_8306493966933690421_n.jpg)
Дорогі наші МЕДПРАЦІВНИКИ!!!
Всі ті, до кого кожний з нас звертається з моменту свого народження і протягом усього життя!
Дозвольте мені від імені Литовезької громади, від себе особисто, в переддень вашого професійного свята привітати з Днем медичного працівника! Прийміть слова глибокої вдячності за вашу благородну працю, за ваші теплі, надійні руки, які надають нам радість одужання, а значить і радість життя, за вашу відданість обраній раз і назавжди професії.
Низький уклін Вам за вірність благородному покликанню і обов’язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.
Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров’я і життя громадян, міцного здоров’я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.
Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.
Зі святом! Щастя вам і добра!
З повагою, сільський голова Олена Касянчук