![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/183699712_2973335199548731_916787894238395447_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/183699712_2973335199548731_916787894238395447_n.jpg)
Сьогодні День матері, і очі всіх мам на світі сяють по-особливому, адже їх вітають найрідніші люди в житті – їхні діти.
Від щирого серця вітаємо всіх матусь зі святом і бажаємо щастя, море посмішок, натхнення і, звичайно, терпіння, адже без нього нелегко нести почесне звання “мама”. Бережіть себе і будьте щасливі, а ми, в свою чергу, оберігатимемо Вас від бід і розчарувань.
Зі святом, наші дбайливі голубки!