![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/29791438_1916985261654269_6104493152263397720_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/29791438_1916985261654269_6104493152263397720_n.jpg)
«Зробимо свою школу красивою, затишною й упорядкованою!» – з таким девізом у нашій школі пройшла толока Учні, вчителі, техперсонал дружно вийшли наводити порядок навколо своєї школи. Всі працювали дружно та завзято.
«Зробимо свою школу красивою, затишною й упорядкованою!» – з таким девізом у нашій школі пройшла толока Учні, вчителі, техперсонал дружно вийшли наводити порядок навколо своєї школи. Всі працювали дружно та завзято.