![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187498906_851822982076743_3501344217094392958_n.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187498906_851822982076743_3501344217094392958_n.jpg)
16 травня депутати Литовезької сільської ради спільно з сільським головою, старостами: Ольгою Райко, Олександром Цибуховським , Юлією Мельник та начальником гуманітарного відділу Русланом Голодюком здійснили об’їзд усіх комунальних установ та закладів громади.
Зокрема, об’єктом уваги депутатів ради стало питання стану будівель соціально-культурної сфери громади: навчальних закладів дошкільної та загальної середньої освіти, ФАПів, амбулаторії, будинків культури, клубу та бібліотек.
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/188844906_851823582076683_6035295186803330338_n-200x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187381653_851823485410026_2302522694627031617_n-208x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187317462_851823365410038_1217954263433990311_n-210x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187292246_851823342076707_4777104485497296821_n-212x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186556681_851823138743394_2143651898168775661_n-260x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187742026_851823078743400_5053912534203705898_n-293x300.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187486212_851823055410069_3378197039185712093_n-300x267.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187060068_851823755409999_2441724671308546647_n-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186961219_851823725410002_7797941254731552036_n-300x169.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187103643_851823288743379_1948285312440446080_n-300x169.jpg)