![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/da5b83595292036eed75bcf814cd8ed198f11ecf.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/da5b83595292036eed75bcf814cd8ed198f11ecf.jpg)
Дорогі жінки! Любі мами!
Від щирого серця вітаємо Вас зі святом – Днем матері!
Мама – це найдорожче і світле, що є на світі.
Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями!
Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!