![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/60r13.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/60r13.jpg)
Шановний Іване Івановичу!
Вітаємо з 60–річним ювілеєм! Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою добрих відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості!
З повагою, сільський голова Олена Касянчук
та адміністрація Литовезької сільської ради