![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/2017_01_23_kruti.jpg)
![](https://lotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/2017_01_23_kruti.jpg)
Заходи щодо відзначення дня пам’яті героїв Крут відбулися під гаслом “І слава їх встає не вмерши, ятрить крізь відстані і час. Було їх триста, триста перший – і ти, і я, і кожен з нас!” у Литовезькому ліцеї ім. Володимира Якобчука.
Заходи щодо відзначення дня пам’яті героїв Крут відбулися під гаслом “І слава їх встає не вмерши, ятрить крізь відстані і час. Було їх триста, триста перший – і ти, і я, і кожен з нас!” у Литовезькому ліцеї ім. Володимира Якобчука.